ХАРЬКОВ МЕДИЦИНСКИЙ.
https://med.com.ua/articles/27/719.html

НАКАЗ від 24 листопада 2005 року N 641 Про реалізацію проекту "Перинатальне здоров'я"

Министерство охраны здоровья Украины


 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 листопада 2005 року N 641

Про реалізацію проекту "Перинатальне здоров'я"

З метою забезпечення ефективної реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Уряду Швейцарії "Перинатальне здоров'я" та моніторингу його виконання наказую:

1. Призначити першого заступника Міністра Весельського В. Л. відповідальним з боку Міністерства охорони здоров'я України за реалізацію проекту міжнародної технічної допомоги Уряду Швейцарії "Перинатальне здоров'я".

2. Призначити заступника директора Департаменту організації та розвитку медичної допомоги населенню Моісеєнко Р. О. відповідальним координатором проекту "Перинатальне здоров'я".

3. Покласти на відповідального координатора організацію робіт, пов'язаних з реалізацією проекту, та моніторинг його виконання згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 N 153 "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги".

4. Відповідальному координатору забезпечити відповідно до наказу МОЗ України від 18.06.2001 N 237 "Про вдосконалення діяльності МОЗ України по залученню та використанню програм і проектів міжнародної технічної допомоги".

4.1. Ведення справи за проектом та зберігання її у Департаменті організації та розвитку медичної допомоги населенню з наступною передачею справи до Відділу європейської інтеграції та міжнародних зв'язків по закінченні проекту.

4.2. Передачу копій документації за проектом до Відділу європейської інтеграції та міжнародних зв'язків щомісяця.

4.3. Подання інформації щодо ходу реалізації проекту для розміщення на офіційному веб-сайті МОЗ України.

4.4 Подання до Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин даних про надходження, розподіл та оприбуткування на баланс закладами - одержувачами матеріальних цінностей, що можуть бути отримані в рамках проекту.

5. Директору Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин Карамушці Л. І. забезпечити контроль за зарахуванням на баланс закладів - одержувачів матеріальних цінностей, що можуть бути отримані в рамках проекту.

6. Директору Департаменту кадрової політики, освіти та науки Банчуку М. В. передбачити в разі звільнення відповідального координатора контроль за передачею ним копій документації за проектом в повному обсязі та звіту про хід виконання проекту до Відділу європейської інтеграції та міжнародних зв'язків.

7. Контроль за виконанням цього наказу покладаю на першого заступника Міністра Весельського В. Л.

 

Міністр 

Ю. Поляченко 


 

©2004-2005 LotusSoft.
Все права защищены.