Суббота, 23 Января, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / Министерство охраны здоровья Украины /

Про виділення медичного обладнання

НАКАЗ

від 28 грудня 2005 року N 769

Про виділення медичного обладнання

З метою забезпечення надання належної медичної допомоги Прикарпатським центром репродукції людини наказую:

1. Виділити Прикарпатському центру репродукції людини сканер ультразвуковий діагностичний (ціна - 497000,00 грн.), який придбано централізовано на умовах тендеру за рахунок коштів державного бюджету 2005 року по бюджетній програмі "Централізована закупівля високовартісного обладнання для закладів охорони здоров'я" (КПКВ 2301290).

2. Генеральному директору ДУО "Політехмед" Девку В. Ф., як відповідальній особі закладу - одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю сканера ультразвукового діагностичного:

2.1. Забезпечити поставку закупленого на умовах тендеру за рахунок коштів державного бюджету, згідно з рішенням Постійного тендерного комітету МОЗ України (протокол N 49 від 05.12.2005), сканера ультразвукового діагностичного.

2.2. Подавати до відділу зведеної фінансової звітності та методології бухгалтерського обліку Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин МОЗ України фінансові звіти за наступними формами: N 2кд "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи" до звіту, N 7кд "Звіт про заборгованість бюджетних установ" та пояснювальну записку.

3. Директору Прикарпатського центру репродукції людини Босацькому Я. В.:

3.1. Подавати до Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин звіти про отримання сканера ультразвукового діагностичного відповідно до вимог наказу МОЗ від 26.07.2004 N 373.

3.2. Забезпечити персональну відповідальність за збереженням та раціональним використанням отриманого сканера ультразвукового діагностичного.

Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра 

В. Весельський 


 

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.