Воскресенье, 24 Января, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / Министерство охраны здоровья Украины /

НАКАЗ від 28 листопада 2005 року N 646 Про реалізацію проекту "Профілактичні та первинні заходи охорони здоров'я"

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 листопада 2005 року N 646

Про реалізацію проекту "Профілактичні та первинні заходи охорони здоров'я"

З метою забезпечення ефективної реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Тасіс, "Профілактичні та первинні заходи охорони здоров'я", моніторингу його виконання та у зв'язку із змінами керівного складу Міністерства охорони здоров'я України наказую:

1. Призначити першого заступника Міністра Весельського В. Л. відповідальним з боку Міністерства охорони здоров'я України за реалізацію проекту міжнародної технічної допомоги Тасіс "Профілактичні та первинні заходи охорони здоров'я".

2. Призначити заступника директора Департаменту організації та розвитку медичної допомоги населенню Моісеєнко Р. О. відповідальним координатором проекту "Профілактичні та первинні заходи охорони здоров'я".

3. Покласти на відповідального координатора організацію робіт, пов'язаних з реалізацією проекту, та моніторинг його виконання згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 N 153 "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги".

4. Відповідальному координатору забезпечити подання до Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин даних про надходження, розподіл та оприбуткування на баланс закладами - отримувачами матеріальних цінностей, що можуть бути отримані в рамках проекту.

5. Директору Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин Карамушці Л. І. забезпечити контроль за зарахуванням на баланс закладами - отримувачами матеріальних цінностей, що можуть бути отримані в рамках проекту.

6. Начальнику відділу європейської інтеграції та міжнародних зв'язків Ценіловій Ж. В. отримати та забезпечити цільове використання офісного обладнання, яке надійде до МОЗ по закінченні проекту.

7. Наказ від 25.03.2005 N 128 "Про реалізацію проектів "Профілактичні та первинні заходи охорони здоров'я", "Фінансування та управління у сфері охорони здоров'я", "Підтримка розробки системи медичних стандартів" вважати таким, що втратив чинність в частині проекту "Профілактичні та первинні заходи охорони здоров'я".

8. Контроль за виконанням цього наказу покладаю на першого заступника Міністра Весельського В. Л.

 

Міністр 

Ю. Поляченко 


 

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.