Суббота, 23 Января, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / Министерство охраны здоровья Украины /

НАКАЗ від 29 листопада 2005 року N 652 Про розподіл антиретровірусних препаратів, що надаються Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні в якості гуманітарної допомоги у 2005 році, для профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 листопада 2005 року N 652

Про розподіл антиретровірусних препаратів, що надаються Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні в якості гуманітарної допомоги у 2005 році, для профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини

З метою раціонального і цільового використання антиретровірусних препаратів, що надаються Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні в якості гуманітарної допомоги у 2005 році, відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством охорони здоров'я України та Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД, який укладено 22 квітня 2004 року, для профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини наказую:

1. Затвердити розподіл антиретровірусних препаратів для профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини згідно з додатком.

2. Директору Державного підприємства для постачання медичних установ "Укрмедпостач" Петренку М. Я. забезпечити доставку антиретровірусних препаратів для профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини згідно з додатком.

3. Міністру охорони здоров'я АР Крим, начальникам Головних управлінь охорони здоров'я Дніпропетровської, Львівської та Черкаської, управління охорони здоров'я та медицини катастроф Одеської та управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій:

3.1. Забезпечити раціональний розподіл та цільове використання антиретровірусних препаратів для профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини.

3.2. Організувати проведення регіональними Центрами профілактики та боротьби зі СНІДом інвентаризації антиретровірусних препаратів для профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини ВІЛ-інфекції і повідомляти про її результати Український центр профілактики та боротьби зі СНІДом МОЗ України.

Термін: щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом 


3.3. Забезпечити своєчасне інформування Українського центру профілактики та боротьби зі СНІДом МОЗ України про виявлення закінчення терміну зберігання антиретровірусних препаратів для профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини за місяць до його закінчення.

3.4. Забезпечити належне зберігання антиретровірусних препаратів для профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини відповідно до наказу МОЗ України від 16.12.2003 N 584 "Про затвердження Правил зберігання та проведення контролю якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах".

3.5. Забезпечити персональну відповідальність за врахуванням потреб закладів охорони здоров'я при розподілі антиретровірусних препаратів для профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини, їх збереження і раціональне використання, а також контроль за повнотою відображення вартості отриманих медикаментів у фінансовій звітності.

3.6. Забезпечити подання до Українського центру профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ України актів списання лікарських засобів та виробів медичного призначення, що надаються Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні в якості гуманітарної допомоги, згідно з додатком 3 до наказу МОЗ України від 26.10.2004 N 522.

Термін: щомісячно до 10 числа, наступного за звітним місяця 


3.7. Забезпечити подання до Українського центру профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ України інформації про використання антиретровірусних препаратів для профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини, кількість ВІЛ-інфікованих вагітних та народжених ними дітей, які отримали профілактику за рахунок антиретровірусних препаратів, що надаються Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні в якості гуманітарної допомоги у 2005 році, за формою, наведеною у додатках 4 та 5 наказу МОЗ України від 26.10.2004 N 522.

Термін: щомісячно до 10 числа, наступного за звітним місяця 


4. Українському центру профілактики і боротьби зі СНІД МОЗ України подавати відділу охорони здоров'я матерів та дітей Департаменту організації та розвитку медичної допомоги населенню узагальнену інформацію про використання антиретровірусних препаратів для профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини кількість ВІЛ-інфікованих вагітних та народжених ними дітей, які отримали профілактику вертикальної трансмісії ВІЛ-інфекції за рахунок антиретровірусних препаратів, що надаються Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні в якості гуманітарної допомоги у 2005 році.

Термін: щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом 


6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора Департаменту організації та розвитку медичної допомоги населенню Моісеєнко Р. О. та начальника відділу інфекційних соціально небезпечних хвороб Александріну Т. А.

 

Перший заступник Міністра 

В. Весельський 


 

Додаток
до наказу МОЗ України
від 29 листопада 2005 р. N 652 


Розподіл антиретровірусних препаратів для профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини

N
з/п 

Регіон 

Зидовудин
(капс. 100 мг N 100) 

1 

2 

  

1. 

АР Крим 

125 

2. 

Вінницька 

35 

3. 

Волинська 

50 

4. 

Дніпропетровська 

748 

5. 

Донецька 

870 

6. 

Житомирська 

53 

7. 

Закарпатська 

10 

8. 

Запорізька 

79 

9. 

Івано-Франківська 

10. 

Київська 

108 

11. 

Кіровоградська 

66 

12. 

Луганська 

21 

13. 

Львівська 

19 

14. 

Миколаївська 

89 

15. 

Одеська 

333 

16. 

Полтавська 

31 

17. 

Рівненська 

18. 

Сумська 

19. 

Тернопільська 

20. 

Харківська 

100 

21. 

Херсонська 

67 

22. 

Хмельницька 

45 

23. 

Черкаська 

57 

24. 

Чернівецька 

12 

25. 

Чернігівська 

95 

26. 

м. Київ 

162 

27. 

м. Севастополь 

72 

  

Всього 

3279 


 

Заступник директора Департаменту
організації та розвитку медичної
допомоги населенню 

 
 
Р. О. Моісеєнко 

Начальник відділу інфекційних
соціальне небезпечних хвороб 

 
Т. А. Александріна 


 

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.