Понедельник, 25 Января, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / Министерство охраны здоровья Украины /

НАКАЗ від 1 грудня 2005 року N 665 Про виділення коштів на проведення профілактичних заходів

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 грудня 2005 року N 665

Про виділення коштів на проведення профілактичних заходів

У зв'язку з загостренням епідемічної ситуації із захворюваності на малярію, загрозою виникнення місцевих випадків малярії, необхідністю проведення індивідуальної хіміопрофілактики малярії особам, які прибувають з неблагополучних з малярії країн, наказую:

1. Директору Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин Карамушці Л. І. виділити кошти Центральній санітарно-епідеміологічній станції МОЗ України у сумі 400 тисяч гривень за рахунок асигнувань, передбачених на заходи по боротьбі з епідеміями.

2. Головному лікарю ЦСЕС МОЗ України Некрасовій Л. С.:

2.1. До 10.12.2005 підготувати кошторис з детальними розрахунками, план асигнувань і подати їх на затвердження до МОЗ України.

2.2. Здійснювати витрати виділених коштів у відповідності з Інструкцією про порядок витрачання бюджетних асигнувань на заходи боротьби з епідеміями, оплату праці і відряджень медичних та інших працівників, які направлені на боротьбу з епідеміями, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я та Міністерства фінансів від 11.01.99 N 5/10, та відповідно до кошторису. 

2.3. Звіт про використання загального фонду кошторису установи подати до Департаменту економіки фінансів та майнових відносин МОЗ, звіт про використання виділених коштів - до Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду не пізніше 25.12.2005 року.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду Пономаренка А. М.

 

Перший заступник Міністра 

С. П. Бережнов 


 

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.