Суббота, 23 Января, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / Министерство охраны здоровья Украины /

НАКАЗ від 24 листопада 2005 року N 640 Про реалізацію проекту "Підтримка розробки системи медичних стандартів"

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 листопада 2005 року N 640

Про реалізацію проекту "Підтримка розробки системи медичних стандартів"

З метою забезпечення ефективної реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Тасіс "Підтримка розробки системи медичних стандартів", моніторингу його виконання та у зв'язку із змінами керівного складу Міністерства охорони здоров'я України наказую:

1. Призначити першого заступника Міністра Весельського В. Л. відповідальним з боку Міністерства охорони здоров'я України за реалізацію проекту міжнародної технічної допомоги Тасіс "Підтримка розробки системи медичних стандартів".

2. Призначити заступника директора Департаменту організації та розвитку медичної допомоги населенню Моісеєнко Р. О. відповідальним координатором проекту "Підтримка розробки системи медичних стандартів".

3. Покласти на відповідального координатора організацію робіт, пов'язаних з реалізацією проекту, та моніторинг його виконання згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 N 153 "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги".

4. Відповідальному координатору забезпечити відповідно до наказу МОЗ України від 18.06.2001 N 237 "Про вдосконалення діяльності МОЗ України по залученню та використанню програм і проектів міжнародної технічної допомоги":

4.1. Ведення справи за проектом та зберігання її у Департаменті організації та розвитку медичної допомоги населенню з наступною передачею справи до Відділу європейської інтеграції та міжнародних зв'язків по закінченні проекту.

4.2. Передачу копій документації за проектом до Відділу європейської інтеграції та міжнародних зв'язків щомісяця.

4.3. Подання інформації щодо ходу реалізації проекту для розміщення на офіційному веб-сайті МОЗ України.

4.4 Подання до Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин даних про надходження, розподіл та оприбуткування на баланс закладами - одержувачами матеріальних цінностей, що можуть бути отримані в рамках проекту.

5. Директору Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин Карамушці Л. І. забезпечити контроль за зарахуванням на баланс закладів - одержувачів матеріальних цінностей, що можуть бути отримані в рамках проекту.

6. Директору Департаменту кадрової політики, освіти та науки Банчуку М. В. передбачити в разі звільнення відповідального координатора контроль за передачею ним копій документації за проектом в повному обсязі та звіту про хід виконання проекту до Відділу європейської інтеграції та міжнародних зв'язків.

7. Наказ від 25.03.2005 N 128 "Про реалізацію проектів "Профілактичні та первинні заходи охорони здоров'я", "Фінансування та управління у сфері охорони здоров'я", "Підтримка розробки системи медичних стандартів" вважати таким, що втратив чинність в частині проекту "Підтримка розробки системи медичних стандартів".

8. Контроль за виконанням цього наказу покладаю на першого заступника Міністра Весельського В. Л.

 

Міністр 

Ю. Поляченко 


 

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.