Суббота, 23 Января, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / Министерство охраны здоровья Украины /

НАКАЗ від 10 листопада 2005 року N 591 Про виділення коштів на проведення протиепідемічних заходів

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 листопада 2005 року N 591

Про виділення коштів на проведення протиепідемічних заходів

У зв'язку з виникненням спалаху дизентерії серед вихованців дитячих навчальних закладів м. Нетішин Хмельницької області, значним збільшенням обсягу лабораторних обстежень хворих, контактних, декретованих осіб, необхідністю посилення лабораторного контролю за якістю води, харчових продуктів та інших об'єктів довкілля, з метою подолання наслідків спалаху наказую:

1. Директору Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин Карамушці Л. І. виділити кошти санітарно-епідеміологічній станції об'єкту з особливим режимом роботи МОЗ України м. Нетішина у сумі 59896,57 гривень за рахунок асигнувань, передбачених на заходи по боротьбі з епідеміями.

2. В. о. головного лікаря СЕС об'єкту з особливим режимом роботи МОЗ України м. Нетішина Кравчук Н. А.:

2.1. До 20.11.2005 підготувати кошторис з детальними розрахунками, план асигнувань і подати їх на затвердження до МОЗ України.

2.2. Здійснювати витрати виділених коштів у відповідності з Інструкцією про порядок витрачання бюджетних асигнувань на заходи боротьби з епідеміями, оплату праці й відряджень медичних та інших працівників, які направлені на боротьбу з епідеміями, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я та Міністерства фінансів від 11.01.99 N 5/10 та відповідно до кошторису.

2.3. Звіт про використання загального фонду кошторису установи подати до Департаменту економіки фінансів та майнових відносин МОЗ, звіт про використання виділених коштів - до Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду не пізніше 20.12.2005 року.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду Пономаренка А. М.

 

Заступник Міністра 

С. П. Бережнов 


 

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.