Суббота, 23 Января, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / Министерство охраны здоровья Украины /

НАКАЗ від 1 листопада 2005 року N 577 Про виділення коштів на проведення протиепідемічних заходів

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 листопада 2005 року N 577

Про виділення коштів на проведення протиепідемічних заходів

У зв'язку з виникненням спалаху дизентерії у м. Нетішині Хмельницької області, значним збільшенням обсягу лабораторних обстежень хворих, осіб, що перебували у спілкуванні з хворими, декретованих осіб, необхідністю посилення лабораторного контролю за якістю води, харчових продуктів та інших об'єктів довкілля, з метою подолання наслідків спалаху наказую:

1. Директору Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин Карамушці Л. І. виділити кошти Хмельницькій обласній санітарно-епідеміологічній станції у сумі 516 тисяч гривень за рахунок асигнувань, передбачених на заходи по боротьбі з епідеміями.

2. Головному державному санітарному лікарю Хмельницької області Коломійцю М. П.:

2.1. До 10.11.2005 підготувати кошторис з детальними розрахунками, план асигнувань і подати їх на затвердження до МОЗ України.

2.2. Здійснювати витрати виділених коштів у відповідності з Інструкцією про порядок витрачання бюджетних асигнувань на заходи боротьби з епідеміями, оплату праці і відряджень медичних та інших працівників, які направлені на боротьбу з епідеміями, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я та Міністерства фінансів від 11.01.99 N 5/10, та відповідно до кошторису.

2.3. Звіт про використання загального фонду кошторису установи подати до Департаменту економіки фінансів та майнових відносин МОЗ, звіт про використання виділених коштів - до Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду не пізніше 01.12.2005 року.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду Пономаренка А. М.

 

Міністр 

Ю. В. Поляченко 


 

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.