Вторник, 19 Января, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / Министерство охраны здоровья Украины /

НАКАЗ від 12 жовтня 2005 року N 534 Щодо раціонального використання імунобіологічних препаратів в Україні, закуплених за державні кошти

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 жовтня 2005 року N 534

Щодо раціонального використання імунобіологічних препаратів в Україні, закуплених за державні кошти

Аналіз показників охоплення щепленнями проти вірусного гепатиту B дорослого населення станом на 01.08.2005 вказує на незадовільну роботу щодо виконання обсягів профілактичних щеплень проти гепатиту B серед медичних працівників, донорів, студентів вищих медичних навчальних закладів I - IV рівня акредитації та недостатній контроль за реалізацією цієї роботи. При повному забезпеченні потреб регіонів щодо вакцини для профілактики гепатиту B серед зазначених контингентів за 8 місяців поточного року завершили вакцинацію (отримали 3 щеплення) всього 32,7 %.

На виконання Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" та з метою раціонального використання імунобіологічних препаратів, які централізовано закуплено на умовах тендера за кошти державного бюджету у 2004 році, наказую:

1. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Севастопольської міської державної адміністрації, Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської державної адміністрації:

1.1. Вжити заходів щодо раціонального використання вакцини для профілактики гепатиту B серед медичних працівників, студентів вищих медичних навчальних закладів I - IV рівня акредитації, які підлягають щепленню проти гепатиту B (наказ МОЗ України від 31.10.2000 року N 276 - розділ 1).

1.2. Забезпечити передачу вакцини проти гепатиту B, отриману за наказом МОЗ України від 30.12.2004 N 672 "Про розподіл вакцини проти гепатиту B для імунізації донорів крові та її компонентів" лікувально-профілактичним закладам для вакцинації донорів за списками закладів переливання крові, донорів резерву (донороздатних громадян).

1.3. Забезпечити організацію проведення щеплень за списками, наданими:

1.3.1. Закладами переливання крові - активних донорів;

1.3.2. Амбулаторно-поліклінічними закладами - донорів резерву.

2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я обласних, Севастопольської міської держадміністрації та Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення Київської міської держадміністрації, головним державним санітарним лікарям Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, на водному та залізничному транспорті забезпечити:

2.1. Персональну відповідальність за дотриманням оптимальних умов "холодового ланцюга" при транспортуванні імунобіологічних препаратів по закладах, а також збереження та раціональне їх використання.

2.2. Щоквартальне подання до Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин МОЗ України звітності про отримання та використання імунобіологічних препаратів відповідно до наказу МОЗ від 26.07.2004 N 373.

2.3. Щомісячне подання до Державного підприємства "Укрвакцина" актів списання виробничих запасів, матеріалів та інших запасів, отриманих шляхом централізованого постачання за рахунок державного бюджету відповідно до наказу МОЗ України від 26.03.2003 N 136, у термін до 10 числа наступного за звітним місяця.

3. Генеральному директору Державного підприємства "Укрвакцина" Кузнецову О. В., як відповідальній особі закладу - одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю імунобіологічних препаратів:

3.1. Подавати щокварталу до 15 числа,Ж наступного за звітним місяцем, до Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин МОЗ України звіт про використання коштів по бюджетних програмах за формою 2кд "Звіт про використання загального фонду кошторису установи", N 7кд "Звіт про заборгованість бюджетних установ".

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бережнова С. П.

 

В. о. Міністра 

С. М. Ханенко 


 

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.