Пятница, 28 Февраля, 2020 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / Министерство охраны здоровья Украины /

НАКАЗ від 22 серпня 2005 року N 419 Про призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів на осінній семестр 2005/2006 навчального року

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 серпня 2005 року N 419

Про призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів на осінній семестр 2005/2006 навчального року

Відповідно до Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1994 року N 744 наказую:

1. Призначити на осінній семестр 2005/2006 навчального року академічні стипендії Президента України студентам вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів згідно з додатками 1, 2 відповідно до затвердженої квоти.

2. Контроль за виконанням даного наказу покласти на директора Департаменту кадрової політики, освіти і науки Банчука М. В.

 

Перший заступник Міністра 

С. М. Ханенко 


 

Додаток 1
до наказу МОЗ України
від 22 серпня 2005 р. N 419 


СПИСОК
студентів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів IV рівня акредитації, яким призначаються академічні стипендії Президента України на осінній семестр 2005/2006 навчального року

N
з/п 

Прізвище, ім'я, по батькові студента 

Назва вищого навчального закладу 

Факультет, курс навчання 

1. 

Бик
Павло Леонідович 

Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця 

Медичний факультет, 5 курс 

2. 

Кречик
Ольга Андріївна 

Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця 

Медико-психолог. факультет, 4 курс 

3. 

Небесна
Тетяна Юріївна 

Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця 

Фармацевтичний факультет, 4 курс 

4. 

Пилипенко
Богдан Борисович 

Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця 

Фак. підготовки лікарів для Збройних Сил України, 5 курс 

5. 

Павлюкович
Олександр Васильович 

Буковинський державний медичний університет 

Медичний факультет, 5 курс 

6. 

Денека
Юлія Євгеніївна 

Буковинський державний медичний університет 

Медичний факультет, 4 курс 

7. 

Душак
Олександр Миколайович 

Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова 

Медичний факультет, 4 курс 

8. 

Ковальчук
Марина Георгіївна 

Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова 

Стоматологічний факультет, 4 курс 

9. 

Лазненко
Дмитро Сергійович 

Дніпропетровська державна медична академія 

Медичний факультет, 5 курс 

10. 

Філліп
Ігор Юлійович 

Дніпропетровська державна медична академія 

Медичний факультет, 6 курс 

11. 

Нефьодов
Олександр Олександрович 

Дніпропетровська державна медична академія 

Медичний факультет, 5 курс 

12. 

Безсмертний
Сергій Анатолійович 

Донецький державний медичний університет ім. М. Горького 

Медичний факультет, 5 курс 

13. 

Сичова
Ольга Сергіївна 

Донецький державний медичний університет ім. М. Горького 

Медичний факультет, 6 курс 

14. 

Зайцева
Вікторія Валеріївна 

Донецький державний медичний університет ім. М. Горького 

Медичний факультет, 6 курс 

15. 

Ольшанська
Вікторія Юріївна 

Донецький державний медичний університет ім. М. Горького 

Стоматологічний факультет, 5 курс 

16. 

Ковальчишин
Любов Василівна 

Івано-Франківський державний медичний університет 

Медичний факультет, 6 курс 

17. 

Дранчук
Йордана Мирославівна 

Івано-Франківський державний медичний університет 

Медичний факультет, 6 курс 

18. 

Кузнєцов
Антон Анатолійович 

Запорізький державний медичний університет 

Медичний факультет, 6 курс 

19. 

Романюк
Юрій Анатолійович 

Запорізький державний медичний університет 

Фармацевтичний факультет, 5 курс 

20. 

Лепіхов
Сергій Валентинович 

Кримський державний медичний університет ім. Георгієвського 

Медичний факультет, 6 курс 

21. 

Самарін
Сергій Олександрович 

Кримський державний медичний університет ім. Георгієвського 

Медичний факультет, 6 курс 

22. 

Ковшик
Катерина Володимирівна 

Луганський державний медичний університет 

Медичний факультет, 5 курс 

23. 

Єгоров
Олесь Олегович 

Луганський державний медичний університет 

Медичний факультет, 6 курс 

24. 

Паук
Олена Олександрівна 

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького 

Медичний факультет, 4 курс 

25. 

Лозинський
Олег Ярославович 

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького 

Медичний факультет, 6 курс 

26. 

Лаврентьєва
Ксенія Костянтинівна 

Одеський державний медичний університет 

Медичний факультет, 6 курс 

27. 

Славова
Марина Іванівна 

Одеський державний медичний університет 

Медичний факультет, 6 курс 

28. 

Кіт
Олександр Володимирович 

Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського 

Медичний факультет, 5 курс 

29. 

Пида
Віктор Петрович 

Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського 

Фармацевтичний факультет, 5 курс 

30. 

Марченко
Костянтин Валентинович 

Українська медична стоматологічна академія 

Стоматологічний факультет, 4 курс 

31. 

Бурка
Сергій Анатолійович 

Українська медична стоматологічна академія 

Медичний факультет, 3 курс 

32. 

Завгородня
Наталія Ігорівна 

Харківський державний медичний університет 

Медичний факультет, 3 курс 

33. 

Куц
Ольга Михайлівна 

Національний фармацевтичний університет 

Фармацевтичний факультет, 4 курс 

34. 

Горова
Ольга Анатоліївна 

Національний фармацевтичний університет 

Медико-фармацевтичний факультет, 3 курс 


 

В. о. директора Департаменту
кадрової політики, освіти і науки 

 
І. І. Фещенко 


 

Додаток 2
до наказу МОЗ України
від 22 серпня 2005 р. N 419 


СПИСОК
студентів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів I - II рівнів акредитації, яким призначаються академічні стипендії Президента України на осінній семестр 2005/2006 навчального року

N
з/п 

Прізвище, ім'я, по батькові студента 

Назва вищого навчального закладу 

Спеціальність, курс навчання 

1. 

Гук
Олексій Леонідович 

Вінницький медичний коледж ім. акад. Д. К. Заболотного 

Лікувальна справа (помічник військового лікаря), 2 курс 

2. 

Косик
Ольга Василівна 

Луцький медичний коледж 

Фармація, 3 курс 

3. 

Лапа
Віта Григорівна 

Дніпропетровське медичне училище 

Медико-профілактична справа, 2 курс 

4. 

Поскрьобишева
Юлія Володимирівна 

Донецьке медичне училище 

Лікувальна справа, 2 курс 

5. 

Киричек
Ольга Володимирівна 

Донецьке медичне училище 

Сестринська справа, 2 курс 

6. 

Лакашук
Наталія Миколаївна 

Житомирський медичний коледж 

Сестринська справа, 3 курс 

7. 

Мельник
Тетяна Олександрівна 

Житомирський фармацевтичний коледж 

Фармація, 2 курс 

8. 

Булей
Людмила Федорівна 

Закарпатський державний медичний коледж 

Лікувальна справа, 3 курс 

9. 

Шостак
Юлія Петрівна 

Запорізький медичний коледж 

Медико-профілактична справа, 4 курс 

10. 

Дем'яненко
Любов Миколаївна 

Бердянський медичний коледж 

Лікувальна справа, 4 курс 

11. 

Копей
Наталія Степанівна 

Івано-Франківський медичний коледж 

Лікувальна справа, 4 курс 

12. 

Шевців
Світлана Андріївна 

Івано-Франківський медичний коледж 

Сестринська справа, 3 курс 

13. 

Семенцул
Юлія Євгеніївна 

Перший Київський медичний коледж 

Сестринська справа, 2 курс 

14. 

Рухленко
Анна Сергіївна 

Перший Київський медичний коледж 

Сестринська справа, 2 курс 

15. 

Васько
Ольга Петрівна 

Київський медичний коледж ім. П. І. Гаврося 

Лікувальна справа, 2 курс 

16. 

Вількова
Анастасія Віталіївна 

Київський медичний коледж ім. П. І. Гаврося 

Сестринська справа, 2 курс 

17. 

Єрмакова
Марина Анатоліївна 

Кіровоградський медичний коледж ім. Є. Й. Мухіна 

Лікувальна справа, 3 курс 

18. 

Чубарева
Юлія Юріївна 

Олександрійське медичне училище 

Лікувальна справа, 4 курс 

19. 

Татарова
Олександра Володимирівна 

Кримський медичний коледж 

Лікувальна справа, 2 курс 

20. 

Єванова
Тетяна Юріївна 

Севастопольське медичне училище ім. Жені Дерюгіної 

Лікувальна справа, 2 курс 

21. 

Чернікова
Оксана Олександрівна 

Стаханівське медичне училище 

Сестринська справа, 2 курс 

22. 

Сорочинська
Зоряна Миронівна 

Львівський державний медичний коледж ім. А. Крупинського 

Лабораторна діагностика, 3 курс 

23. 

Ліновський
Сергій Юрійович 

Миколаївський медичний коледж 

Сестринська справа, 2 курс 

24. 

Проценко
Олег Вікторович 

Одеське медичне училище 

Сестринська справа, 3 курс 

25. 

Дорошенко
Наталія Володимирівна 

Полтавський медичний коледж 

Лікувальна справа, 3 курс 

26. 

Чорноволенко
Юлія Анатоліївна 

Кременчуцький медичний коледж 

Лікувальна справа, 4 курс 

27. 

Миронець
Наталія Віталіївна 

Рівненський медичний коледж 

Лікувальна справа, 3 курс 

28. 

Ткаченко
Яна Анатоліївна 

Сумський медичний коледж 

Лікувальна справа, 3 курс 

29. 

Кочубей
Олексій Олександрович 

Чортківський державний медичний коледж 

Лікувальна справа, 4 курс 

30. 

Петраш
Ольга Володимирівна 

Харківське медичне училище N 1 

Акушерська справа, 4 курс 

31. 

Строна
Альона Сергіївна 

Коледж Національного фармацевтичного університету 

Фармація, 3 курс 

32. 

Страшненко
Ганна Миколаївна 

Харківський технікум медичного обладнання 

Виробництво оптичних і оптико-електронних приладів, 3 курс 

33. 

Куриленко
Валентина Сергіївна 

Херсонський медичний коледж 

Фармація, 2 курс 

34. 

Ридчук
Галина Степанівна 

Хмельницьке медичне училище 

Акушерська справа, 4 курс 

35. 

Бердник
Олег Олександрович 

Черкаський медичний коледж 

Лікувальна справа, 4 курс 

36. 

Романова
Анастасія Олександрівна 

Черкаський медичний коледж 

Сестринська справа, 3 курс 

37. 

Горілий
Роман Олександрович 

Чернівецький медичний коледж БДМУ 

Лікувальна справа, 2 курс 

38. 

Грінь
Ірина Вікторівна 

Чернігівське медичне училище 

Акушерська справа, 4 курс 

39. 

Гриців
Христина Григорівна 

Медсестринський фак. Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького 

Сестринська справа, 2 курс 

40. 

Трушина
Марина Миколаївна 

Медсестринський фак. Української медичної стоматологічної академії 

Стоматологія, 2 курс 


 

В. о. директора Департаменту
кадрової політики, освіти і науки 

 
І. І. Фещенко 


 

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.

Телефонные справочники Украины