Суббота, 23 Января, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / Министерство охраны здоровья Украины /

НАКАЗ від 14 вересня 2005 року N 473 Про розподіл лабораторного обладнання для оснащення лабораторій ІФА установам і закладам служби крові з резерву МОЗ України

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 вересня 2005 року N 473

Про розподіл лабораторного обладнання для оснащення лабораторій ІФА установам і закладам служби крові з резерву МОЗ України

З метою раціонального і цільового використання лабораторного обладнання, яке придбане централізовано на умовах тендеру за кошти державного бюджету 2003 року і знаходиться у резерві МОЗ України відповідно до наказу від 8 листопада 2004 року N 542 "Про розподіл лабораторного обладнання для оснащення лабораторій закладів служби крові", наказую:

1. Передати Київському та Луганському управлінням охорони здоров'я обласних державних адміністрацій по одному комплекту лабораторного обладнання для лабораторій ІФА обстеження донорської крові на інфекції, що передаються з кров'ю.

2. Генеральному директору державного підприємства "Укрвакцина" Кузнецову О. В., відповідальній особі закладу - одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю медикаментів, згідно з договором-дорученням від 26.01.2005 N 3 з Міністерством охорони здоров'я України по КПК "2301400":

2.1. Забезпечити поставку лабораторного обладнання для оснащення закладів переливання крові, яке знаходиться у резерві МОЗ України відповідно до наказу від 8 листопада 2004 року N 542 "Про розподіл лабораторного обладнання для оснащення лабораторій закладів служби крові".

2.2. Подавати до управління бухгалтерського обліку та звітності Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин МОЗ України фінансові звіти за наступними формами: N 2кд "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи" до звіту, N 7кд "Звіт про заборгованість бюджетних установ", N 8кд "Звіт про фінансові зобов'язання бюджетних установ" та пояснювальну записку.

Термін: щоквартально
до 15 числа місяця наступного за звітним кварталом 


3. Начальникам управлінь охорони здоров'я Київського та Луганського управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій:

3.1. Подавати до Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин МОЗ України звіт про отримання лабораторного обладнання відповідно до вимог наказу МОЗ від 26 липня 2004 року N 373.

3.2. Забезпечити персональну відповідальність за розподілом лабораторного обладнання по закладах і установах, а також їх збереження та раціональне використання.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на в. о. директора Департаменту організації та розвитку медичної допомоги населенню Моісеєнко Р. О.

 

Перший заступник Міністра 

С. М. Ханенко 


 

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.