Пятница, 22 Января, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / Министерство охраны здоровья Украины /

НАКАЗ від 22 серпня 2005 року N 420 Про призначення академічних стипендій Верховної Ради України студентам вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів на 2005/2006 навчальний рік

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 серпня 2005 року N 420

Про призначення академічних стипендій Верховної Ради України студентам вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів на 2005/2006 навчальний рік

На виконання Постанови Верховної Ради України від 5 червня 1996 року N 226/96-ВР "Про встановлення академічних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів" наказую:

1. Призначити академічні стипендії Верховної Ради України на 2005/2006 навчальний рік студентам вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів I - IV рівнів акредитації згідно з додатками 1, 2 відповідно до затвердженої квоти.

2. Контроль за виконання даного наказу покласти на директора Департаменту кадрової політики, освіти і науки Банчука М. В.

 

Перший заступник Міністра 

С. М. Ханенко 


 

Додаток 1
до наказу МОЗ України
від 22 серпня 2005 р. N 420 


СПИСОК
студентів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів IV рівня акредитації, яким призначаються академічні стипендії Верховної Ради України на 2005/2006 навчальний рік

N з/п 

Прізвище, ім'я, по батькові студента 

Назва вищого навчального закладу 

Факультет, курс навчання 

1. 

Гіленко
Ганна Ігорівна 

Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця 

Медичний факультет
3 курс 

2. 

Недєльчев
Віталій Степанович 

Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця 

Медичний факультет
5 курс 

3. 

Шмуліченко
Олександр Володимирович 

Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця 

Медичний факультет Чернігівського філіалу НМУ 3 курс 

4. 

Кузьменко
Павло Андрійович 

Буковинський державний медичний університет 

Медичний факультет
4 курс 

5. 

Свіщов
Максим Михайлович 

Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова 

Медичний факультет
4 курс 

6. 

Сахаревич
Євгенія Миронівна 

Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова 

Медичний факультет
6 курс 

7. 

Саєнко
Олексій Олексійович 

Дніпропетровська державна медична академія 

Медичний факультет
4 курс 

8. 

Стрельцов
Роман Владиславович 

Дніпропетровська державна медична академія 

Медичний факультет
6 курс 

9. 

Стрюк Юлія
Володимирівна 

Дніпропетровська державна медична академія 

Стоматологічний факультет 5 курс 

10. 

Ульяницький
Микола Миколайович 

Донецький державний медичний університет ім. М. Горького 

Медичний факультет
6 курс 

11. 

Головчик
Максим Вікторович 

Донецький державний медичний університет ім. М. Горького 

Медичний факультет
6 курс 

12. 

Журавльова
Катерина Іванівна 

Донецький державний медичний університет ім. М. Горького 

Медичний факультет
6 курс 

13. 

Комісарова
Олена Вікторівна 

Запорізький державний медичний університет 

Медичний факультет
5 курс 

14. 

Логвиненко
Тетяна Петрівна 

Запорізький державний медичний університет 

Фармацевтичний факультет 3 курс. 

15. 

Сидор
Тарас Володимирович 

Івано-Франківський державний медичний університет 

Стоматологічний факультет 3 курс 

16. 

Стечишин
Зорян Володимирович 

Івано-Франківський державний медичний університет 

Стоматологічний факультет 4 курс 

17. 

Мінаєв
Максим Валерійович 

Кримський державний медичний університет ім. С. І. Георгієвського 

Медичний факультет
6 курс 

18. 

Цибрик
Анатолій Анатолійович 

Кримський державний медичний університет ім. С. І. Георгієвського 

Медичний факультет
6 курс 

19. 

Подгорна
Тетяна Сергіївна 

Луганський державний медичний університет 

Медичний факультет
6 курс 

20. 

Коваленко
Тетяна Сергіївна 

Луганський державний медичний університет 

Медичний факультет
6 курс 

21. 

Філіпський
Антон Вікторович 

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького 

Стоматологічний факультет 2 курс 

22. 

Новак
Вероніка Ігорівна 

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького 

Стоматологічний факультет 3 курс 

23. 

Корецька
Анна Михайлівна 

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького 

Фармацевтичний факультет 3 курс 

24. 

Шрамко
Ганна Юріївна 

Одеський державний медичний університет 

Фармацевтичний факультет 4 курс 

25. 

Москаленко
Наталія Олександрівна 

Одеський державний медичний університет 

Медичний факультет
6 курс 

26. 

Коптюх
Володимир Володимирович 

Тернопільський державний медичний університет ім. І. М. Горбачевського 

Медичний факультет
5 курс 

27. 

Пастущин
Ольга Володимирівна 

Українська медична стоматологічна академія 

Стоматологічний факультет 4 курс 

28. 

Курочкін
Олександр Сергійович 

Українська медична стоматологічна академія 

Медичний факультет
3 курс 

29. 

Мілько
Олександра Андріївна 

Харківський державний медичний університет 

Стоматологічний факультет 4 курс 

30. 

Клименко
Юлія Миколаївна 

Харківський державний медичний університет 

Медичний факультет
6 курс 

31. 

Василин
Владислав Юрійович 

Національний фармацевтичний університет 

Фармацевтичний факультет 5 курс 

32. 

Солоха
Ольга Олександрівна 

Національний фармацевтичний університет 

Фармацевтичний факультет 4 курс 


 

В. о. директора Департаменту
кадрової політики, освіти і науки 

 
І. І. Фещенко 


 

Додаток 2
до наказу МОЗ України
від 22 серпня 2005 р. N 420 


СПИСОК
студентів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів I - II рівнів акредитації, яким призначаються академічні стипендії Верховної Ради України на 2005/2006 навчальний рік

N з/п 

Прізвище, ім'я, по батькові студента 

Назва вищого навчального закладу 

Факультет, курс навчання 

1. 

Коксун
Оксана Петрівна 

Берегівське медичне училище 

Лікувальна справа
4 курс 

2. 

Бутенко
Світлана Сергіївна 

Бердянське медичне училище 

Лікувальна справа
3 курс 

3.

Ковалів
Ірина Йосипівна 

Бориславське медичне училище 

Акушерська справа
4 курс 

4. 

Товарницька
Мар'яна Ярославівна 

Гайсинське медичне училище 

Сестринська справа
3 курс 

5. 

Петришин
Катерина Петрівна 

Житомирський фармацевтичний коледж 

Фармація
2 курс 

6. 

Кушнір
Ірина Володимирівна 

Київський медичний коледж ім. Гаврося 

Сестринська справа
2 курс 

7. 

Скрипник
Наталія Анатоліївна 

Київський медичний коледж ім. Гаврося 

Фармація
2 курс 

8. 

Іномістова
Марія Володимирівна 

Коломийське медичне училище 

Лікувальна справа
3 курс 

9. 

Кадиляк
Оксана Степанівна 

Криворізький медичний коледж 

Лікувальна справа
2 курс 

10. 

Дорогокупля
Юлія Сергіївна 

Кременчуцький медичний коледж 

Лікувальна справа
4 курс 

11. 

Дудка
Марія Миколаївна 

Луцький медичний коледж 

Фармація
3 курс 

12. 

Гнатчук
Ірина Юріївна 

Львівський державний медичний коледж 

Сестринська справа
3 курс 

13. 

Мясоєдова
Катерина Юріївна 

Лисичанське медичне училище 

Лікувальна справа
2 курс 

14. 

Макарчук
Марія Миколаївна 

Лебединське медичне училище 

Лікувальна справа
2 курс 

15. 

Литвиненко
Вікторія Віталіївна 

Миколаївський медичний коледж 

Медико-профілактична справа, 2 курс 

16. 

Габалова
Світлана Сергіївна 

Севастопольське медичне училище 

Сестринська справа
2 курс 

17. 

Лахтурова
Анастасія Сергіївна 

Харківське медичне училище N 2 

Сестринська справа
3 курс 

18. 

Синенко
Анастасія Сергіївна 

Черкаський медичний коледж 

Фармація
3 курс 

19. 

Комаровський
Владислав Володимирович 

Чернівецький медичний коледж БДМУ 

Медико-профілактична справа, 4 курс 

20. 

Архирей
Софія Михайлівна 

Чорнобильське медичне училище 

Сестринська справа
2 курс 

21. 

Бебих
Олександр Володимирович 

Шепетівське медичне училище 

Стоматологія
3 курс 


 

В. о. директора Департаменту
кадрової політики, освіти і науки 

 
І. І. Фещенко 


 

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.