Воскресенье, 24 Января, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / Министерство охраны здоровья Украины /

НАКАЗ від 11 липня 2005 року N 344 Про розподіл медичного обладнання, закупленого за кошти державного бюджету 2004 року, передбачені на фінансування Державної програми КПКВ 2301460

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 липня 2005 року N 344

Про розподіл медичного обладнання, закупленого за кошти державного бюджету 2004 року, передбачені на фінансування Державної програми КПКВ 2301460

З метою раціонального і цільового використання медичного обладнання, придбаного за кошти державного бюджету 2004 року, передбачені на фінансування Державної програми "Централізоване придбання діагностичного та лікувального обладнання для боротьби з онкозахворюваннями, туберкульозом та іншими хворобами, в першу чергу для сільських лікарень" КПКВ 2301460, наказую:

1. Затвердити розподіл комплексів медичних діагностичних "Тредекс" з резерву, закуплених для закладів і установ охорони здоров'я, згідно з додатком N 1.

2. Генеральному директору Державного українського об'єднання "Політехмед" Девку В. Ф.:

2.1 Забезпечити поставку комплексів медичних діагностичних "Тредекс" по регіонах згідно з додатком N 1.

2.2 Подавати до управління бухгалтерського обліку та звітності Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин МОЗ України фінансові звіти за наступними формами: N 2кд "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи" до звіту, N 7кд "Звіт про заборгованість бюджетних установ", N 8кд "Звіт про фінансові зобов'язання бюджетних установ" та пояснювальну записку.

Термін: щоквартально
до 15 числа наступного за звітним місяця 


3. Начальникам управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій:

3.1 Подавати до Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин МОЗ України звіти про отримання комплексів медичних діагностичних "Тредекс" відповідно до вимог наказу МОЗ від 26.07.2004 р. N 373.

3.2 Забезпечити подання до Державного українського об'єднання "Політехмед" актів списання комплексів медичних діагностичних "Тредекс" відповідно до наказу МОЗ України від 26.03.2003 N 136.

Термін: щоквартально
до 10 числа наступного за звітним місяця 


3.3 Забезпечити персональну відповідальність за розподіл апаратів штучної вентиляції легень по закладах та контроль за збереженням та раціональним використанням отриманих комплексів медичних діагностичних "Тредекс" шляхом централізованого постачання.

4. Контроль за виконанням цього наказу покладаю на директора Департаменту організації медичної допомоги населенню Тарана В. М.

 

В. о. Міністра 

В. О. Рибчук 


 

Додаток N 1 


ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом МОЗ України
від 11 липня 2005 р. N 344 


Розподіл комплексів медичних діагностичних "Тредекс"

N з/п 

Область 

Комплекс медичний діагностичний Тредекс"
по ціні 110960,0 грн. 

Вінницька 

Черкаська 

Хмельницька 

 

Всього 

3 


 

Директор Департаменту організації
медичної допомоги населенню 

 
В. М. Таран 


 

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.