Пятница, 22 Января, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / Министерство охраны здоровья Украины /

ПРИПИС від 16.09.2005 р. N 3210/07-25

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КОНТРОЛЮ ЯКОСТІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

ПРИПИС

від 16.09.2005 р. N 3210/07-25

У відповідності до ст. 15, ст. 21 Закону України "Про лікарські засоби", п. 3.1.5 Порядку заборони (зупинення) та вилучення з обігу лікарських засобів на території України, затвердженого наказом МОЗ України від 12.12.2001 за N 497 і зареєстрованого Міністерством юстиції України від 28.12.2001 за N 1091/6282, зі змінами, які затверджені наказом МОЗ від 08.07.2004 за N 348, та на підставі встановлення факту фальсифікації лікарського засобу ЕНАЛАПРИЛ, таблетки по 0,01 г у контурних чарункових упаковках N 20 серії 20304 з маркуванням виробника ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я", ЗАБОРОНЯЮ реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу ЕНАЛАПРИЛ, таблетки по 0,01 г у контурних чарункових упаковках N 20 серії 20304 з маркуванням виробника ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я", який має ознаки фальсифікації: "Кількісний вміст" (занижений); "Середня маса" (занижена); "Відхилення від середньої маси" (завищено); "Розпадання" (завищене); "Стиранність" (завищена); "Упаковка" (інша марка картону вторинної упаковки, товщина бумаги 290, інший колір пантона); "Маркування" (шрифт терміну придатності на вторинній упаковці, літери в тексті, цифри в серії та терміну придатності на блістері відрізняються від оригінала, фарба смужок іншого кольору, велика насічка).

Суб'єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, в десятиденний термін після одержання припису перевірити наявність лікарського засобу ЕНАЛАПРИЛ, таблетки по 0,01 г у контурних чарункових упаковках N 20 серії 20304 з маркуванням виробника ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я" та повідомити державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування у випадку його виявлення.

Територіальним інспекціям з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування після встановлення факту фальсифікації вищевказаного лікарського засобу з зазначеними ознаками фальсифікації надати розпорядження відповідним суб'єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, щодо його вилучення з обігу шляхом знищення та подальшого інформування про вжиті заходи.

При наступних поставках лікарського засобу суб'єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню, реалізації та застосуванню лікарського засобу, наведеного в приписі.

Контроль за виконанням припису здійснюють територіальні інспекції з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування.

Невиконання припису тягне за собою відповідальність згідно чинному законодавству України.

 

В. о. Головного державного
інспектора України з контролю
якості лікарських засобів 

 
 
В. Онищенко 


 

Надруковано:
"Еженедельник АПТЕКА",
N 37, 26 вересня 2005 р.

 

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.