Суббота, 16 Января, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / Министерство охраны здоровья Украины /

НАКАЗ від 15 грудня 2003 року N 582 Про затвердження клінічних протоколів з акушерської та гінекологічної допомоги

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 грудня 2003 року N 582

Про затвердження клінічних протоколів з акушерської та гінекологічної допомоги

Зміст

1.   Наказ Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження клінічних протоколів з акушерської та гінекологічної допомоги" від 15 грудня 2003 року N 582. 

- Клінічні протоколи акушерської та гінекологічної допомоги (Ведення нормальних пологів. Аномалії пологової діяльності. Пологовий травматизм (B, C). Гіпертензія, викликана вагітністю (прееклампсія).  Ведення вагітності у хворих на передгестаційний цукровий діабет. Ведення вагітності у хворих на гестаційний діабет).

2. Клінічні протоколи акушерської та гінекологічної допомоги (продовження) (Кесарів розтин. Невиношування вагітності (B, C). Самовільний аборт. Попередження передачі ВІЛ від матері до дитини. Планування сім'ї. Медичний аборт. Тактика ведення жінок з безпліддям. Пубертатні маткові кровотечі (B, C)).

3. Клінічні протоколи акушерської та гінекологічної допомоги (продовження) (Інфекції, що передаються статевим шляхом. Діагностика, лікування і профілактика запальних захворювань органів малого тазу. Лейоміома. Діагностика та лікування дисфункційних маткових кровотеч у жінок репродуктивного та перименопаузального віку). 

____________  

 

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.