Суббота, 23 Января, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / Министерство охраны здоровья Украины /

НАКАЗ від 14 січня 2005 року N 20 Про розподіл пристроїв сепаруючих для здійснення автоматичного плазмаферезу та комплектів витратних матеріалів до них для закладів служби крові

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 січня 2005 року N 20

Про розподіл пристроїв сепаруючих для здійснення автоматичного плазмаферезу та комплектів витратних матеріалів до них для закладів служби крові

Наказ втратив чинність
 (згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України
 від 10 червня 2005 року N 269)

З метою раціонального і цільового використання пристроїв сепаруючих для здійснення автоматичного плазмаферезу та комплектів витратних матеріалів до них для закладів служби крові, які придбані централізовано на умовах тендеру (протокол N 48 від 22.12.2004) за кошти державного бюджету 2004 року, наказую:

1. Затвердити розподіл пристроїв сепаруючих для здійснення автоматичного плазмаферезу та комплектів витратних матеріалів до них для закладів служби крові, що додається.

2. Директору Державного підприємства "Укрвакцина" Кузнєцову О. В., як відповідальній особі закладу - одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю обладнання для оснащення закладів служби крові:

2.1. Забезпечити закупівлю пристроїв сепаруючих для здійснення автоматичного плазмаферезу та комплектів витратних матеріалів до них для закладів служби крові відповідно до умов проведеного тендера за кошти Державного бюджету.

2.2. Забезпечити поставку пристроїв сепаруючих для здійснення автоматичного плазмаферезу та комплектів витратних матеріалів до них для закладів служби крові по регіонах згідно з затвердженим цим наказом розподілом.

2.3. Подавати до управління бухгалтерського обліку та звітності Департаменту економіки і фінансів МОЗ України звіт про використання коштів за наступними формами: N 2кд "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи", N 7кд "Звіт про заборгованість бюджетних установ", N 8кд "Звіт про фінансові зобов'язання бюджетних установ" та пояснювальну записку до звітів.

Термін: щоквартально до 15 числа наступного за звітним місяця 


3. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров'я Вінницької, Одеської та Тернопільської обласних держадміністрацій:

3.1. Подавати до управління бухгалтерського обліку та звітності Департаменту економіки і фінансів звіти про отримання та використання пристроїв сепаруючих для здійснення автоматичного плазмаферезу та комплектів витратних матеріалів до них для закладів служби крові за формою відповідно до листа МОЗ України від 08.07.2004 N 12.01-06/236.

Термін: щомісячно до 15 числа наступного за звітним місяця 


3.2. Забезпечити подання до Державного підприємства "Укрвакцина" актів списання виробів медичного призначення відповідно до наказу МОЗ від 26.03.2003 N 136.

Термін: щоквартально до 10 числа наступного за звітним місяця


3.3. Забезпечити персональну відповідальність за розподілом пристроїв сепаруючих для здійснення автоматичного плазмаферезу та комплектів витратних матеріалів до них для закладів служби крові і контроль за збереженням та раціональним використанням матеріальних цінностей, отриманих шляхом централізованого постачання.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

В. о. Міністра 

В. В. Загородній 


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом МОЗ України
від 14 січня 2005 р. N 20 


Розподіл
пристроїв сепаруючих для здійснення автоматичного плазмаферезу та комплектів витратних матеріалів до них для закладів служби крові

N з/п

Найменування регіону  

Кількість пристроїв сепаруючих для здійснення автоматичного плазмаферезу (одиниць)  

Кількість комплектів витратних матеріалів (одиниць)  

Автономна Республіка Крим  

435 

435 

Вінницька область  

435 

435 

Одеська область  

435 

435 

Тернопільська область  

435 

435 

 

Усього:  

1740 

1740 


 

В. о. директора
Департаменту організації
медичної допомоги населенню 

 
 
В. М. Таран 


 

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.