Вторник, 19 Января, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / Министерство охраны здоровья Украины /

НАКАЗ від 21 червня 2005 року N 292 Про виділення коштів на проведення профілактичних заходів

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 червня 2005 року N 292

Про виділення коштів на проведення профілактичних заходів

У зв'язку з необхідністю проведення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання занесенню і розповсюдженню небезпечних та особливо небезпечних інфекційних захворювань в Україні, здійснення моніторингу на наявність збудників особливо небезпечних інфекцій в об'єктах довкілля, наказую:

1. Директору Департаменту економічного розвитку охорони здоров'я, управління фінансами та матеріальними ресурсами Карамушці Л. І. виділити Кримській протичумній станції МОЗ України 400000 грн. за рахунок асигнувань, передбачених на заходи по боротьбі з епідеміями.

2. Начальнику Кримської протичумної станції Хайтовичу О. Б.:

2.1. Розробити кошторис з детальними розрахунками, план асигнувань і подати їх на затвердження до МОЗ України.

2.2. Здійснювати витрати виділених коштів у відповідності з Інструкцією про порядок витрачання бюджетних асигнувань на заходи боротьби з епідеміями, оплату праці і відряджень медичних та інших працівників, які направлені на боротьбу з епідеміями, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я та Міністерства фінансів від 11.01.99 N 5/10, та відповідно до кошторису.

2.3. Звіт про виконання загального фонду кошторису установи подати до Департаменту економічного розвитку охорони здоров'я, управління фінансами та матеріальними ресурсами Міністерства охорони здоров'я України до 01.09.2005 року.

Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду Пономаренка А. М.

 

Міністр 

М. Є. Поліщук 


 

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.