Среда, 27 Января, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
Главная / Медицинские публикации / Авторы / ООО «Фармацевтическая компания «Здоровье» /

Фладекс

Фладекс

Склад

фладексан (сума поліфенолів десмодіума канадского), вазелін, пропіленгліколь, кислота стеаринова

Фармакологічні властивості

Мазь Фладекс має місцеву протизапальну, знеболюючу та протисверблячу дію, має антиалергічні та десенсибілізуючі властивості, проявляє противірусну активність по відношенню до вірусів лишаю пухирчатого та оперізувального - Herpes simplex i Herpes zoster, а також стимулює репаратівні процеси у шкірі.

Показання до застосування

Мазь Фладекс застосовують у дорослих та дітей в якості засобу для місцевого лікування різних дерматитів: усіх форм та стадій псоріазу, алергічного, атопічного (особливо в підгострий період та в період згасання процесу), периорального та себорейного дерматитів, нейродерміта, фотодерматозів, токсидермій, а також при лишаю пухирчатому різної локалізації (губної, щічної, носової, вушної, генітальної та інш.) та оперізувального.

Спосіб застосування і дози

При дерматитах різноманітного походження, пухирчатому та оперізувального лишаю мазь наносять тонким шаром, злегка втираючи, на уражену ділянку шкіри 2 - 4 рази на день, бажано з моменту появи перших ознак захворювання. Тривалість курсу лікування - 5 - 14 днів. При псоріазі препарат наносять під вощений папір 1 - 2 рази на добу. Курс лікування 10 - 30 днів та більше, особливо у разі великобляшечних форм. В залежності від досягнутих результатів та випадках рецидивів курс лікування маззю Фладекс можна повторювати 2 - 3 та більше разів. Побічна дія Лікування маззю звичайно добре переноситься хворими. В деяких випадках можливе появлення печіння, яке зникає після тимчасової відміни препарату.

Противопоказання

Не виявлено. Умови відпуску За рецептом.

Форма відпуску

Туби алюміневі по 10 та 25 г, укупорені кришками з контролем першого розкриття.

Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.