Суббота, 19 Сентября, 2020 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
/ / / /

Гончаренко М.С. Екологічна валеологія: словник-довідник

Гончаренко М.С. Екологічна валеологія: словник-довідник / Гончаренко М.С., Бойчук Ю.Д. – Х.: Харків. нац. ун-т імені В. Н. Каразина, 2007. – 224 с.

Гончаренко М.С. Екологічна валеологія: словник-довідник / Гончаренко М.С., Бойчук Ю.Д. – Х.: Харків. нац. ун-т імені В. Н. Каразина, 2007. – 224 с.
Екологічна валеологія – нова інтегральна наука, що сформувалася на перетині багатьох наук. Саме тому її понятійний апарат містить велику кількість термінів і понять, якими оперують материнські науки, котрі часто розміщуються досить далеко одно від одної.
Словник має сприяти правильному й однозначному розумінню термінології з екологічної валеології, що використовується у наукових статтях, у матеріалах засобів масової інформації та інших публікаціях, котрі стосуються екологічних умов життя населення, забруднення та деградації середовища існування людини, а також змін індивідуального і популяційного здоров’я, обумовлених екологічними чинниками.
Словник призначений для викладачів, студентів, учителів і учнів шкіл різного типу та широкого кола читачів, яким не байдужі проблеми збереження, відновлення на розвитку власного здоров’я за умов погіршення екологічного стану середовища їхнього існування.

Харьковский национальный университет имени В.Н.Каразина
Харьковский национальный университет имени В.Н.Каразина, кафедра валеологии.
valeolog@univer.kharkov.ua
http://valeolog.org.ua/
Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.

Телефонные справочники Украины