Суббота, 16 Октября, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
/ / / /

Про виділення медичного обладнання

НАКАЗ

від 28 грудня 2005 року N 770

Про виділення медичного обладнання

З метою забезпечення надання належної медичної допомоги Українським державним медико-соціальним центром ветеранів війни МОЗ України наказую:

1. Виділити комп'ютерний електрокардіографічний комплекс (ціна комплексу - 8400,00 грн.), який придбано централізовано на умовах тендеру за рахунок коштів Державного бюджету 2005 року по бюджетній програмі "Централізована закупівля високовартісного обладнання для закладів охорони здоров'я" (КПКВ 2301290).

2. Генеральному директору ДУО "Політехмед" Девку В. Ф., як відповідальній особі закладу-одержувача бюджетних коштів на централізовану закупівлю комп'ютерного електрокардіографічного комплексу:

2.1. Забезпечити поставку закупленого на умовах тендеру за рахунок коштів державного бюджету, згідно з рішенням Постійного тендерного комітету МОЗ України (протокол N 44 від 05.12.2005), комп'ютерного електрокардіографічного комплексу.

2.2. Подавати до відділу зведеної фінансової звітності та методології бухгалтерського обліку Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин МОЗ України фінансові звіти за наступними формами: N 2кд "Звіт про виконання загального фонду кошторису установи" до звіту, N 7кд "Звіт про заборгованість бюджетних установ" та пояснювальну записку.

3. Директору Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни МОЗ України Гриненку Ю. О.:

3.1. Подавати до Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин звіти про отримання комп'ютерного електрокардіографічного комплексу відповідно до вимог наказу МОЗ від 26.07.2004 N 373.

3.2. Забезпечити персональну відповідальність за збереженням та раціональним використанням отриманого комп'ютерного електрокардіографічного комплексу.

Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра 

В. Весельський 


 

Министерство охраны здоровья Украины
Министерство охраны здоровья Украины
Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.