Суббота, 16 Октября, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
/ / / /

Наказ 2 вересня 2005 року N 441 Про затвердження Переліку лікарських засобів, дозволених для застосування в Україні, які відпускаються без рецептів з аптек та їх структурних підрозділів

Про затвердження Переліку лікарських засобів, дозволених для застосування в Україні, які відпускаються без рецептів з аптек та їх структурних підрозділів

Наказ Міністерства охорони здоров'я України
від 2 вересня 2005 року N 441

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
9 вересня 2005 р. за N 1020/11300

Відповідно до статей 11 та 21 Закону України "Про лікарські засоби" та з метою упорядкування відпуску лікарських засобів з аптек та їх структурних підрозділів НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік лікарських засобів, дозволених для застосування в Україні, які відпускаються без рецептів з аптек та їх структурних підрозділів (далі - Перелік), додається.

2. Установити, що відпуск нових зареєстрованих (перереєстрованих) лікарських засобів, які не ввійшли до Переліку, здійснюється відповідно до умов відпуску, визначених в інструкціях для медичного застосування та/або листках-вкладишах цих лікарських засобів.

3. Доручити Державному фармакологічному Центру МОЗ України при підготовці проектів наказів МОЗ України про державну реєстрацію (перереєстрацію) лікарських засобів окремим стовпчиком виділяти умови їх відпуску.

4. Уважати такими, що втратили чинність, наказ МОЗ України від 25.07.97 N 233 "Про затвердження переліків лікарських засобів, зареєстрованих в Україні", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 24.09.97 за N 444/2248, та Перелік лікарських засобів, дозволених до застосування в Україні, які відпускаються без рецептів з аптек, аптечних пунктів та аптечних кіосків (із змінами), Перелік наркотичних лікарських засобів, дозволених до застосування в Україні, які знаходяться під контролем Комітету з контролю за наркотиками при МОЗ України та Перелік психотропних лікарських засобів, дозволених до застосування в Україні, які знаходяться під контролем Комітету з контролю за наркотиками при МОЗ України, затверджені цим наказом.

5. Визнати такими, що втратили чинність, пункти 2 - 5 наказу МОЗ України від 14.05.2003 N 210 "Про затвердження критеріїв віднесення наркотичних (психотропних) лікарських засобів, що містять малу кількість наркотичних засобів або психотропних речовин і прекурсорів, до категорії лікарських засобів, які відпускаються без рецептів, та Переліку цих засобів", зареєстрованого Міністерством юстиції України 05.11.2003 за N 1012/8333, та Перелік наркотичних (психотропних) лікарських засобів, що містять малу кількість наркотичних засобів або психотропних речовин і прекурсорів, які відпускаються без рецептів, затверджений цим наказом, зареєстрований Міністерством юстиції України 05.11.2003 за N 1013/8334.

6. Директору Державного фармакологічного центру МОЗ України Чумаку В. Т. забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Рибчука В. О.

 

Міністр 

М. Є. Поліщук 

Министерство охраны здоровья Украины
Министерство охраны здоровья Украины
Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.