Суббота, 16 Октября, 2021 г.
О Проекте Контакты и партнеры Карта сайта
Харьков медицинский
Поиск: по названию  адресу 
/ / / /

НАКАЗ від 6 вересня 2005 року N 450 Про виділення коштів на проведення профілактичних заходів

 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 вересня 2005 року N 450

Про виділення коштів на проведення профілактичних заходів

У зв'язку з виникненням загрози ускладнення епідемічної ситуації, пов'язаної з викидом стічних вод в акваторію моря, викликаним аварійним відключенням електронергії в населених пунктах Великої Ялти Автономної Республіки Крим, необхідністю посилення лабораторного контролю за якістю води, харчових продуктів та інших об'єктів довкілля, наказую:

1. Директору Департаменту економіки, фінансів та майнових відносин Карамушці Л. І. виділити кошти Кримській Республіканській санітарно-епідеміологічній станції у сумі 300 тисяч гривень за рахунок асигнувань, передбачених на заходи по боротьбі з епідеміями.

2. Головному державному санітарному лікарю Автономної Республіки Крим Кров'яковій М. Т.:

2.1. До 25.08.2005 підготувати кошторис з детальними розрахунками, план асигнувань і подати їх на затвердження до МОЗ України.

2.2. Здійснювати витрати виділених коштів у відповідності з Інструкцією про порядок витрачання бюджетних асигнувань на заходи боротьби з епідеміями, оплату праці і відряджень медичних та інших працівників, які направлені на боротьбу з епідеміями, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я та Міністерства фінансів від 11.01.99 N 5/10, та відповідно до кошторису.

2.3. Звіт про використання загального фонду кошторису установи подати до Департаменту економіки і фінансів МОЗ звіт про використання виділених коштів - до Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду не пізніше 05.10.2005 року.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту державного санітарно-епідеміологічного нагляду Пономаренка А. М.

 

Міністр 

М. Є. Поліщук 


 

Министерство охраны здоровья Украины
Министерство охраны здоровья Украины
Разработка сайта - LotusSoft ©2003-2006 LotusSoft.    med@lotussoft.com.ua

©Авторские права принадлежат исключительно автору статьи.
Отвественность за содержание материала несет автор статьи.